W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, około godziny 15:20 strażacy zostali powiadomieni o zadymieniu w jednym z domów przy ulicy Zagórze w Krośnie. Po kilku minutach na miejscu pojawili się strażacy z JRG Krosno, OSP Krosno-Białobrzegi i OSP KSRG Krosno-Turaszówka. Wewnątrz panowało bardzo duże zadymienie. Tuż przed przyjazdem strażaków z domu ewakuowała się jego 82-letnia mieszkanka.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)