Uczniowie klas mundurowych Michalickiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Miejscu Piastowym po raz kolejny wzięli udział w specjalistycznych obozach szkoleniowych, które mają przygotowywać ich do dalszej edukacji i przyszłej służby w formacjach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo oraz ratownictwo. Jak co roku, szkoła zorganizowała dwie serie wyjazdów, stawiając na naukę prowadzoną przez praktyków i zajęcia odbywające się w warunkach zbliżonych do realnych działań służb.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)