To były dobre dni dla drużyn dziewcząt z Akademii Piłkarskiej Beniaminek Profbud Krosno. Najpierw w meczu IV Ligi Kobiet pokonały na wyjeździe Stal Łańcut robiąc duży krok ku III lidze, a kilka dni później wygrały z Wisłą Kraków
W niedzielę (14 kwietnia) krośnianki w ramach rozgrywek ligowych podejmowały zespół Stali Łańcut. Drużyna Beniaminka pewnie pokonała swoje rywalki strzelając w tym spotkaniu aż siedem goli. Na listę strzelczyń czterokrotnie wpisywała się Kinga Głód, a po jednej bramce dołożyły Weronika Wasilewska, Nikola Kozyra i Aleksandra Helińska.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)