Feryjna oferta Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu jest bogata. Zajęcia dla uczestników „Feryjnego Turnusu Sportowego z GOSiR-em” odbywały się nie tylko w hali sportowej i lodowisku.
Wakacje w gminie Jedlicze to nie tylko czas odpoczynku, ale również aktywnej rywalizacji sportowej. Dzięki inicjatywie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbywa się cykl wydarzeń pod hasłem "Sportowe Wakacje z GOSiR-em". W lipcu rozegrano szereg emocjonujących turniejów w różnych dyscyplinach, które zgromadziły młodzież i dorosłych z całej gminy. Oto podsumowanie pierwszej części sportowych zmagań.
W sobotę, 14 grudnia hala sportowa Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu była areną zmagań drużyn piłkarskich rywalizujących w XIII edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze Wojciecha Tomkiewicza. Do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów reprezentujących lokalne zakłady pracy.
9 kilometrowa trasa czekała na uczestników XXXI Edycja Ogólnopolskiego Biegu Szlakiem Marii Konopnickiej, który odbył się w niedzielę 15 września.
W słoneczne niedzielne popołudnie 18 sierpnia na stadionie sportowym ZKS Nafta - Splast w Jedliczu, odbył się VII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Sławomira Peszko.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)