Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie zakończył końcowy etap realizacji projektu finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy, którego celem było wzmocnienie infrastruktury medycznej na potrzeby opieki kardiologicznej. Ostatnie tygodnie przyniosły kolejne dostawy nowoczesnej aparatury, które domknęły proces doposażenia Oddziału Kardiologicznego, Poradni Kardiologicznej oraz Pracowni Elektrofizjologii. To inwestycja, która ma bezpośrednio przełożyć się na poprawę standardów diagnostyki i leczenia pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)