W Sędziszowie Małopolskim od piątku do niedzieli (od 11 do 13 kwietnia) rozgrywany był finałowy turniej o awans do 1 Ligi Kobiet. Wśród czterech drużyn, które rywalizowały na parkiecie, były siatkarki z Krosna.
Podczas uroczystej zbiórki z okazji Narodowego Święta Niepodległości ponad stu strażaków z województwa podkarpackiego zostało wyróżnionych odznaczeniami i awansami na wyższe stopnie służbowe. Uroczysty apel miał miejsce w poniedziałek 25 listopada w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.
W debiutanckim sezonie w rozgrywkach seniorskich zespół Beniaminka wygrał IV Ligę Podkarpacką Kobiet i tym samym w sezonie 2024/2025 zagra w III lidze. We wtorkowy wieczór (11 czerwca) krośnianki podejmowały drużynę SPEC Stali Łańcut i zwyciężyły w tym spotkaniu 4:0.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)