Policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali dwóch kierujących, którzy nie powinni wsiadać za kierownicę swoich aut. Jeden z nich kierował, będąc pod wpływem amfetaminy, drugi po alkoholu. Teraz obaj za swoje zachowanie będą odpowiadać przed sądem.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)