W Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa z okazji 75-lecia Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. Wydarzenie zgromadziło licznych przedstawicieli władz państwowych i samorządowych, duchowieństwa, służb mundurowych, sympatyków oraz samych strażaków – zarówno czynnych, jak i emerytowanych.
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)