Film opowiada o naszym problemie który ciągnie się długo - mówimy o braku remizy z prawdziwego zdarzenia. Obecny budynek to "barak" bo ciężko go nazwać garażem. Mamy nadzieję że ktoś wreszcie zlituje się nad naszym losem. Jako strażacy nie mamy zamiaru nikogo obrażać, więc pokazujemy problem jaki mamy od bardzo długiego czasu.
Podziel się
Oceń
Reklama
Krosno112.pl utrzymuje się z reklam
Aby dalej dostarczać aktualne informacje, relacje i komunikaty z regionu, potrzebujemy wsparcia naszych Czytelników. Wyłącz blokowanie reklam dla naszej strony ;)