Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 18:24
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Motocyklista wjechał w bok dostawczego Citroena w Jedliczu

Przed godziną 15:20 w środę 24 czerwca służby ratunkowe zostały powiadomione o zderzeniu busa z motocyklistą w Jedliczu-Męcince. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Partyzantów i Betleja.
Motocyklista wjechał w bok dostawczego Citroena w Jedliczu

Źródło: OSP KSRG Jedlicze-Męcinka

Wstępnie ustalono, że kierujący motocyklem marki Honda wjechał w bok dostawczego busa marki Citroen. Kierujący jednośladem został ranny i potrzebował opieki medycznej. 

Na miejsce zadysponowano ratowników medycznych SPPR Krosno oraz strażaków z OSP KSRG Jedlicze-Męcinka oraz JRG Krosno. Policjanci KP Jedlicze i WRD KMP Krosno wyjaśniają okoliczności zdarzenia. 

Motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ
Reklama
  
Reklama