Magda Gessler odwiedziła restaurację „Króliczy Ogród” w styczniu i marcu, gdzie – jak zapowiadają materiały programu – największym problemem okazała się trudna atmosfera między mało obecną na miejscu właścicielką a pracownikami. W trakcie rewolucji lokal przeszedł metamorfozę i otrzymał nową nazwę „Błękitny Królik”.
Nagrania do programu odbywały się w Króliku Polskim w okresie zimowym. Teraz cała Polska na antenie ogólnej TVN będzie mogła zobaczyć efekty zmian w popularnym show Magdy Gessler. Program jest też dostępny w aplikacji Player.
Nasze artykuły:


.jpg)






.jpg)