Krośnieński KKK reprezentowało 16 zawodników, a funkcję sędziów pełnili sensei Agata Choińska-Woźniak oraz sensei Wojciech Fic, dbając o wysoki poziom sportowy i organizacyjny zawodów.
Na podium stanęli:
- Izabela Mielech – 2. miejsce w kumite seniorek
- Karol Rak – 2. miejsce w kumite juniorów młodszych
- Leon Rząsa – 2. miejsce w kumite chłopców 8–9 lat
- sensei Anna Szustakowska – 2. miejsce w kata
- Karolina Zajdel – 2. miejsce w kata
- Karina Korona – 3. miejsce w kumite oraz 3. miejsce w kata
- Norbert Gaj – 3. miejsce w kumite juniorów młodszych
Tuż za podium, na 4. miejscu w kumite seniorek, uplasowała się Zofia Pitera, prezentując bardzo dobry poziom sportowy w silnie obsadzonej kategorii.
W turnieju udział wzięli również: Seweryn Bożek, Oliwia Albrycht, Zuzanna Guzik, Wiktoria Kwiatkowska, Emilia Kubit, Dawid Fejkiel oraz Stanisław i Franciszek Łach, którzy zdobywali cenne doświadczenie na arenie międzynarodowej.
Start w Kątach Wrocławskich potwierdził wysoki poziom szkolenia w Krośnieńskim Klubie Kyokushin Karate i pokazał, że zawodnicy z Krosna z powodzeniem rywalizują z najlepszymi reprezentantami karate kyokushin z kraju i zagranicy.



.jpg)






.jpg)