Trasa obfitowała w strome podbiegi i techniczne zbiegi, stanowiąc spore wyzwanie nawet dla doświadczonych biegaczy. Mimo trudnych warunków nie brakowało uśmiechów, mikołajkowych akcentów i głośnego dopingu kibiców.
Po zakończeniu rywalizacji odbyła się ceremonia wręczenia nagród i pamiątkowych medali. Dokonali tego Burmistrz Gminy Rymanów Grzegorz Wołczański, Zastępca Burmistrza Gminy Rymanów Sylwester Litwin oraz Dyrektor GOSiR w Rymanowie Paweł Pelczar.
Wyniki
Kategoria Kobiet:
1. Monika Banasik (KB Athletic Zręcin)
2. Jolanta Wójtowicz
3. Magdalena Pałka (Pozytywnie Aktywni)
Kategoria Mężczyzn:
1. Bogusław Klimkiewicz (Finisz Rymanów)
2. Daniel Bolek
3. Dariusz Pernal (Finisz Rymanów)
I Górski Bieg Mikołajkowy w Rymanowie-Zdroju okazał się dużym sukcesem organizacyjnym i sportowym, pokazując, że takie wydarzenia mają w regionie duży potencjał i szansę na stałe wpisać się w kalendarz imprez biegowych.



.jpg)






.jpg)