Strażacy z OSP Iwla mają już wymarzonego quada

Strażacy z OSP Iwla mają już wymarzonego quada fot. OSP Iwla

W niedzielę 10 maja, pod remizę w Iwli zajechał quad, którego strażacy zakupili w województwie mazowieckim. Strażacy od dłuższego czasu marzyli o tym specjalistycznym pojeździe, ponieważ wiedzieli, że wiele akcji ratowniczych dzięki niemu będzie sprawniejszych.

- Dzień 10.05.2020r. na długo zapisze się w historii naszej Jednostki. W tym dniu nasza OSP zakupiła pojazd specjalistyczny typu quad, który po przystosowaniu zostanie wprowadzony do podziału bojowego i będzie służył podczas akcji ratowniczo-gaśniczych w trudnym terenie górzystym, gdzie często jesteśmy dysponowani a dojazd jest utrudniony. Pojazd został sfinansowany w całości ze środków własnych naszej Jednostki oraz darczyńców, którzy okazali nam wsparcie. Więcej szczegółów i zdjęć naszego nowego nabytku, opublikujemy jak zostanie wprowadzony do podziału bojowego. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i pozdrawiamy! - napisali na swoim profilu strażacy z OSP Iwla

red.
zdjęcia: OSP Iwla

 

Partnerzy portalu: