OSP Bóbrka prosi o pomoc - kradzież po akcji gaśniczej!

fot. Krystian Longawa fot. Krystian Longawa

Dnia 17.03.2020 r. po powrocie strażaków OSP Bóbrka z akcji gaśniczej została skradziona piła spalinowa STIHL MS 441 (nr. seryjny 1 78 796 987), która znajdowała się na samochodzie pożarniczym STAR 244.

Najprawdopodobniej piłę skradziono tego dnia tuż przed godziną 22:00, gdy zastęp powrócił do koszar pozostawiając jak zawsze samochód przed garażem w celu przebrania się druhów i uporządkowania dokumentów. Osoba, która skradła piłę podeszła do wozu strażackiego i otworzyła znajdującą się w nim skrytkę poprzez podniesienie rolety.

Informujemy, że OSP Bóbrka posiada kamery przemysłowe na budynku remizy i dysponuje nagraniem z monitoringu. Osoby, które posiadają dodatkowe informacje o kradzieży proszone są o kontakt bezpośrednio do jednostki - KLIKNIJ TUTAJ

Strażacy apelują do osoby, która dopuściła się tego czynu, aby do końca tygodnia tzn. do 29.03.2020 r. zostawiła pilarkę spalinową pod remizą w godzinach 19:00 - 22:00 w stanie nienaruszonym, w innym przypadku sprawa zostanie zgłoszona do Komisariatu Policji w Chorkówce.

red. | fot. OSP Bóbrka

 

Partnerzy portalu: