.

Policjanci i samorządowcy spotkali się na odprawie rocznej w KMP Krosno

fot. KMP Krosno fot. KMP Krosno

Krośnieńscy policjanci podsumowali swoją pracę w 2018 roku. W uroczystej odprawie uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie, samorządowcy oraz zaproszeni goście.
Wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Krośnie odbyła się narada roczna podsumowująca pracę krośnieńskich policjantów w minionym roku. W odprawie uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Henryk Moskwa, kadra kierownicza jednostki, samorządowcy oraz przedstawiciele innych służb mundurowych.

Odprawę rozpoczął Komendant Miejski Policji w Krośnie mł. insp. Leszek Buryła, omawiając wyniki jednostki uzyskane w 2018 roku. Przedstawił sytuację kadrową komendy oraz poziom wykrywalności przestępstw zaistniałych na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy na terenie miasta i powiatu. Podkreślił dobrą współpracę z samorządem przejawiającą się w aktywnym zaangażowaniu starosty, prezydenta miasta, burmistrzów i wójtów na rzecz poprawy lokalnego bezpieczeństwa. Na koniec podziękował policjantom oraz pracownikom cywilnym krośnieńskiej jednostki za zaangażowanie i pracę, których efektem jest wzrost zaufania społecznego dla całej formacji.

W dalszej kolejności głos zabrali samorządowcy, dziękując policjantom za skuteczną realizację powierzanych im zadań. Wyrazili przekonanie, że bezpieczeństwo stanowi wspólne dobro wszystkich mieszkańców. Zadeklarowali chęć dalszego wspierania działań policji, na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców regionu.

Odprawę podsumował Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Henryk Moskwa. Szef podkarpackich policjantów pozytywnie ocenił działalność krośnieńskiej jednostki. Wyraził przekonanie, że dobre wyniki osiągnięte w minionym roku staną się motywacją do jeszcze bardziej wytężonej pracy funkcjonariuszy w roku bieżącym.

red. fot. KMP Krosno

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner