Wybrano nowego Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Krościenku Wyżnym

niedziela, 18 listopad 2018 14:52
fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Druh Mateusz Liput nie jest już Prezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w Krościenku Wyżnym. W niedzielę 18 listopada 2018r. złożył rezygnację z kierowania jednostką. Nowym "pierwszym strażakiem" w Krościenku Wyżnym został wybrany dh Dariusz Gruszka, dotychczasowy wiceprezes jednostki.

R E K L A M A

Druh Mateusz Liput ze względu na wybór na stanowisko Wójta Gminy Krościenko Wyżne podczas październikowych wyborów samorządowych, musiał złożyć rezygnację z kierowania jednostką OSP KSRG Krościenko Wyżne. Z tego powodu w niedzielę 18.11.2018r. odbyło się zebranie, podczas którego Zarząd przyjął rezygnację dh Liputa, który dalej jednak pozostanie członkiem naszej jednostki i Prezesem Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Krościenku Wyżnym.

Nowym Prezesem Ochotniczej Straży Pożarnej został jednogłośnie wybrany dh Dariusz Gruszka, który do tej pory pełnił funkcję Wiceprezesa. Nowy prezes jednostki na co dzień jest funkcjonariuszem Państwowej Straży Pożarnej i jest zastępcą dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krośnie.

DSC 2958

Do Zarządu w miejsce dh Mateusza Liputa został wybrany dh Marcin Michna, który objął Wiceprezesostwo OSP Krościenko Wyżne.

red. fot. Krosno112.pl