ZRĘCIN: Wypadek samochodowy na ulicy Żegleckiej. Kierująca była pijana.

fot. Maciej Drzyzga - Krosno112.pl fot. Maciej Drzyzga - Krosno112.pl

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku samochodowym, do którego doszło około godziny 12:50 w Zręcinie (gm. Chorkówka) na ulicy Żegleckiej. Interweniowały służby ratunkowe, a droga została zablokowana.

W czwartek, 26 marca około godziny 12:50 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku samochodowym w Zręcinie. 

- Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 13, na ul. Żegleckiej w Zręcinie. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierująca matizem na łuku drogi straciła panowanie na pojazdem i wjechała do rowu, uszkadzając ogrodzenie jednej z prywatnych posesji - relacjonuje asp. sztab. Paweł Buczyński z KMP Krosno - 37-letnia kierująca nie odniosła poważnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 3 promile alkoholu w jej organizmie. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Na miejsce natychmiast udali się medycy SPPR Krosno, strażacy JRG Krosno (GBARt MAN, GBARt Scania) oraz OSP KSRG Szczepańcowa (GBARt MAN). Na miejsce wypadku skierowano również policjantów. 

Droga została zablokwoana. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobowym matizem straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi wjeżdżając w rów. Kobieta została ranna między innymi w głowę. Trafiła do szpitala. 

red. fot. Maciej Drzyzga

 

Partnerzy portalu: