KLIMKÓWKA: Samochód potrącił mężczyznę. Sprawca odjechał [AKTUALIZACJA]

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Kolejne czwartkowe zdarzenie na drogach regionu. W Klimkówce (gm. Rymanów) na DK28 doszło do potrącenia 65-letniego mężczyzny. Sprawca potrącenia uciekł. AKTUALIZACJA: Policjanci w wyniku prowadzonych czynności wstępnie ustalili, że mężczyzna jednak nie został potrącony przez samochód. 65-latek sam upadł na jezdnię i doznał obrażeń głowy. Po badaniach w szpitalu wstępnie wykluczono, aby miał on obrażenia spowodowane wypadkiem komunikacyjnym. 

Do zdarzenia doszło w czwartek 16.01 około godziny 19:00 w Klimkówce.  Pomocy rannemu udzielili inni kierowcy, jadący DK28.

Zgłoszenia kierowców, którzy zatrzymali się przy 65-latku dotyczyły potrącenia go przez samochód, wskazali, że sprawca zdarzenia uciekł. Policjanci prowadzili czynności pod kątem wypadku. Jednak po przewiezieniu do szpitala i przeprowadzeniu dokładnych badań przez lekarzy nie stwierdzono u mężczyzny obrażeń spowodowanych wypadkiem komunikacyjnym. Poważne obrażenie głowy powstało, gdy mężczyzna sam upadł na jezdnię. Mężczyzna był trzeźwy. 

Policjanci nadal ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Na miejscu działa ratownicze podjęli medycy SPPR Krosno, strażacy JRG Krosno, OSP KSRG Posada Dolna, OSP KSRG Rymanów oraz policjanci KP Rymanów.

red. fot. Rafał Zarzyczny

 

Partnerzy portalu: