Znowu kierowca BMW... Tym razem pędził 134 km/h

fot. pixabay - zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Podobno media lubią pisać o kierowcach BMW. Jednak gdyby nie oni sami o sobie "przypominali", to artykułów by nie było. Niestety do "medialnej" kolekcji należy dodać 21-latka, który przez miejscowość Jaszczew pędził swoim BMW z prędkością 134 km/h powodując niemałe zagrożenie dla siebie i innych użytkowników dróg.

21-letni kierujący bmw został zatrzymany przez funkcjonariuszy krośnieńskiej drogówki. Powodem policyjnej interwencji było znaczne przekroczenie prędkości przez młodego kierowcę, który w terenie zabudowanym rozpędził swój pojazd do ponad 130 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy i został ukarany wysokim mandatem.

- Wczoraj, policjanci z wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy kontrolowali prędkość w miejscowości Jaszczew. Około godz. 18, przerwali brawurową jazdę kierującemu bmw, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 134 km/h - relacjonuje asp. sztab. Paweł Buczyński z KMP Krosno.

Za kierownicą auta siedział 21-letni mieszkaniec Jasła. Policjanci zatrzymali młodemu mężczyźnie prawo jazdy oraz ukarali go wysokim mandatem.

Pamiętajmy, że przekraczanie dopuszczalnej prędkości jest jedną z głównych przyczyn wypadków. Brawura w połączeniu z nieprzewidywalną, jesienną aurą, stanowi gotowy przepis na drogową tragedię.

red.

 

Partnerzy portalu: