KROSNO: Ranna motocyklistka na ul. Zręcińskiej

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Motocyklistka kierująca Harleyem Davidsonem została ranna w zdarzeniu drogowym na ul. Zręcińskiej w Krośnie. Na miejscu interweniowali służby ratunkowe.

Dzisiaj (18.08) około godz. 12:30 na ul. Zręcińskiej w Krośnie doszło do zdarzenia drogowego.

Do feralnego zdarzenia doszło przy przejściu dla pieszych. Rodzinna grupa motocyklowa, złożona z 3 motocykli poruszała się ul. Zręcińską w stronę Świerzowej Polskiej. Drugi motocyklista z tejże grupy, zatrzymał się przy przejściu dla pieszych, aby przepuścić oczekującą na bezpieczne przejście rodzinę. W tym czasie trzecia motocyklistka gwałtownie rozpoczęła manewr hamowania przed przejściem, lecz straciła panowanie nad pojazdem i spadła na jezdnię. W wyniku odniesionych obrażeń, poszkodowana kobieta potrzebowała pomocy medycznej.

Jedną z pierwszych osób, które wzorowo udzieliły pierwszej pomocy był strażak OSP Łączki Jagiellońskie. Do akcji zadysponowano medyków z SPPR Krosno i strażaków z JRG Krosno. Kierująca Harleyem została przewieziona do szpitala, była trzeźwa. Na miejscu pracowali również policjanci WRD KMP Krosno, którzy ustalają dokładne przyczyny zdarzenia. Na czas prowadzonych działań ulica Zręcińska była zablokowana, a potem ruch odbywał się wahadłowo.

red. fot. Krosno112.pl

 

Partnerzy portalu: