.

KROŚCIENKO WYŻNE: Zderzenie samochodów na Kasztanowej

fot. Rafał Szubrycht - Krosno112.pl fot. Rafał Szubrycht - Krosno112.pl

W środę (15.05) po godzinie 14, w Krościenku Wyżnym na ulicy Kasztanowej doszło do najechania na siebie pojazdów. Kierowca peugeota najechał na tył nissana, którym podróżowały dwie kobiety i dwójka dzieci. Na szczęście obyło się bez osób rannych.

Policjanci WRD KMP Krosno interweniowali na ulicy Kasztanowej w Krościenku Wyżnym, gdzie około godziny 14:20 doszło do najechania na tył pojazdu. 

Kierowca audi zatrzymał pojazd, by skręcić w lewo na parking przy gabinecie fizjoterapii. Za nim zatrzymał się kierowca volkswagena oraz kierująca nissanem z trójką pasażerów. Kierowca peugeota jadąc również od strony Krosna zagapił się i najechał na tył nissana. W wyniku zderzenia uszkodzeniu uległ również volkswagen. Audi nie brało udziału w zderzeniu. 

Na szczęście nikt nie potrzebował opieki medycznej, a ruch na ul. Kasztanowej był zablokowany częściowo tylko kilkanaście minut.

red. fot. Rafał Szubrycht

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner