.

Zderzenie dwóch samochodów na DK19

fot. Maciej Drzyzga - Krosno112.pl fot. Maciej Drzyzga - Krosno112.pl

Zderzenie dwóch pojazdów na DK19, na granicy Iskrzyni, Komborni i Jabłonicy Polskiej. Droga została zablokowana.

Dwie osoby potrzebowały opieki medycznej po czołowo-bocznym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych na granicy miejscowości. W działaniach ratunkowych brały udział zespoły Ratownictwa Medycznego, strażacy z OSP KSRG Iskrzynia i JRG Krosno oraz policjanci WRD KMP Krosno oraz technik kryminalistyki. Ostatecznie do szpitala trafiła jedna osoba.

- Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 21, w miejscowości Kombornia. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 18-letni kierujący mazdą, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącą toyotą. Siłą uderzenia, mazda została zepchnięta z jezdni do przydrożnego rowu - relacjonuje st. asp. Paweł Buczyński z KMP Krosno - Do szpitala trafiła pasażerka toyoty. Obrażenia jakich doznała nie zagrażają jej życiu. Kierujący byli trzeźwi. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali prawo jazdy 18-latkowi, który swoim dokumentem cieszył się niespełna tydzień. Prowadzone postępowanie pozwoli ustalić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Droga została zablokowana.

red. fot. Maciej Drzyzga

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner