.

FALISZÓWKA: Opel w rowie. Brak kierowcy i pasażerów

fot. Gex-Hol fot. Gex-Hol

Do tajemniczego zdarzenia drogowego doszło w niedzielne popołudnie (14.04) w Faliszówce (gm. Chorkówka) na drodze łączącej miejscowość z Leśniówką. Uszkodzony Opel znajdował się w rowie i nie było kierowcy, ani ewentualnych pasażerów.

Policjanci interweniowali na drodze łączącej Faliszówkę z Leśniówką. Przed godziną 18, miało tam dojść do kolizji drogowej. Osoba kierująca oplem insignią jadąc od strony Leśniówki straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu, a następnie pojazd uderzył w przepust.

Z miejsca zdarzenia kierujący jak i ewentualni pasażerowie oddalili się w nieznanym kierunku. Policjanci ustalają kto kierował pojazdem.

Policjanci ustalają kto kierował oplem insignia, który dziś popołudniu w Faliszówce (gmina Chorkówka) uczestniczył w zdarzeniu. Podczas wyciągania samochodu przez pomoc drogową, policjanci wstrzymali tą czynność i wezwali na miejsce technika kryminalistyki, który zabezpieczył ślady pozostawione w pojeździe. 

Droga pomiędzy Faliszówką, a Leśniówką została odblokowana przed godziną 22.

red. fot. Gex-Hol

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner