.

KROSNO: Potrącenie 73-letniej rowerzystki w centrum miasta

fot. Rafał Szubrycht - Krosno112.pl fot. Rafał Szubrycht - Krosno112.pl

Do zdarzenia doszło 31 sierpnia tuż przed godzina 11:00. Starsza kobieta podróżująca na rowerze została potrącona na skrzyżowaniu ulic Lwowska i Walslebena w Krośnie.

Pierwszy na miejscu był patrol policjantów z KMP Krosno, którzy przypadkiem przejeżdżali ulicą Lwowską. Niezwłocznie przystąpili do pomocy poszkodowanej i powiadomili dyżurnego, który zadysponował na miejsce załogę PRM. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 42-letni kierowca citroena berlingo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 73-letniej rowerzystce, która poruszała się ulicą Lwowską w kierunku ul. Niepodległości - relacjonuje asp. Paweł Buczyński z KMP Krosno - 73-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Do przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego pomocy starszej kobiecie udzielili policjanci oraz przechodnie. Na czas prowadzonych czynności ratowniczych i wyjaśniających okoliczności zdarzenia skrzyżowanie było zablokowane, później ruch był ograniczony.

red. | fot. Rafał Szubrycht - Krosno112.pl

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner