KROSNO: Zderzenie dwóch samochodów na Pużaka

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Dwa samochody zderzyły się we wtorek rano na ulicy Pużaka w Krośnie. Seicento wylądowało przy torowisku. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

We wtorek (07.02.17) przed godziną 8. doszło do zderzenia dwóch samochodów w Krośnie na ulicy Pużaka, nieopodal skrzyżowania z ulicą Czajkowskiego.

W zderzeniu brały udział samochody marki Fiat Seicento oraz Opel Corsa. Zdarzenie wyglądało groźnie, gdyż jeden z samochodów znajdował się niemal na torowisku.

Pierwszej pomocy poszkodowanym udzielili świadkowie, młody mężczyzna oraz absolwentka klasy ratowniczej z Naftówki. Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz dwa patrole policji. Jedna osoba - kierująca Seicentem została zabrana do szpitala. Kontakt był z nią utrudniony.

Droga była zamknięta na czas trwania działań ratowniczych. Nie było potrzeby zamykania torowiska i ruchu pociągów, gdyż samochód nie był na tyle blisko aby im zagrażać. Powiadomiono dróżnika o zaistniałej sytuacji. Przyczyny zdarzenia ustali Policja. Szczegóły podamy niebawem.

Tego ranka drogi były wyjątkowo śliskie ze względu na marznące opady deszczu ze śniegiem, nie wiadomo jednak czy ma to związek ze zdarzeniem.

red. | fot. Krosno112.pl

 

Partnerzy portalu: