.

Wypadki, kolizje

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w nocy w Jaszczwi. W zderzeniu motorowerzysty z sarną ucierpiał 32-letni kierujący jednośladem. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do krośnieńskiego szpitala.

Do typowego najechania na siebie dwóch pojazdów doszło w Krośnie na skrzyżowaniu ulic Pużaka i Podkarpackiej w środowy poranek, tuż przed godziną 9:00.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło około godziny 8:00 na rondzie łączącym ulice Lelewla, Witosa i Guzikówka w Krośnie. Kierująca samochodem osobowym potrąciła rowerzystkę. Interweniowały służby ratunkowe. 

Jak podaje portal rmf24.pl w pobliżu miejscowości Kal na północnym wschodzie Węgier na pasie prowadzącym do Budapesztu doszło do wypadku polskiego autobusu. W pojeździe, który z nieznanych przyczyn zjechał z jezdni, znajdowały się 32 osoby.

Do wypadku polskiej ciężarówki doszło w poniedziałek (17.06) w Vyšným Komárniku/Barwinku, na granicy polsko-słowackiej. 

Totalnie pijany 51-latek wjechał BMW w budynek

poniedziałek, 17 czerwiec 2019 12:02

Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca bmw, który wjechał w budynek w Iwoniczu Zdroju. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, o jego przyszłości zadecyduje sąd.

CHLEBNA: Kolizja dwóch aut na łuku drogi

poniedziałek, 17 czerwiec 2019 09:17

W poniedziałek, 17 czerwca po godzinie 8:00 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych w miejscowości Chlebna.

Zderzenie motocyklisty i samochodu osobowego na DW990

poniedziałek, 17 czerwiec 2019 07:56

W niedzielny wieczór, około godziny 20:00 na drodze wojewódzkiej 990 w Wojaszówce doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklistą. Kierowca jednośladu trafił do szpitala.

Strona 1 z 187
 

Partnerzy portalu: