Wypadki, kolizje

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Woli Niżnej (gm. Jaśliska) na drodze wojewódzkiej 897. Doszło tam do zderzenia busa z osobówką. Trzy osoby potrzebowały opieki medycznej. 

Niestety kolejne zdarzenie na drogach w czwartek 12 grudnia. Tym razem kierujący samochodem wjechał w ogrodzenie w Cergowej (gm. Dukla) na DK19.

Kolejne zdarzenie drogowe w czwartek w rejonie gminy Rymanów. Tym razem w Besku, przy granicy z Bzianką kierująca pojazdem stracił panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi. Potrzebowała pomocy medycznej. 

WRÓBLIK SZLACHECKI: Dachowanie na prostej drodze

czwartek, 12 grudzień 2019 08:24

Do dachowania samochodu osobowego doszło w czwartek (12.12) przed godziną 8:00 we Wróbliku Szlacheckim (gm. Rymanów). Choć wyglądało groźnie, nikt nie trafił do szpitala.

W środę (11.12) przed godziną 19:00 doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Tuż przed jadącym drogą krajową nr 28 samochodem na jezdnię wtargnęły dziki. Zderzenia z volkswagenem jedno zwierzę nie przeżyło, natomiast pomocy medycznej potrzebowała kobieta podróżująca samochodem. Na miejscu interweniowali strażacy JRG Krosno i OSP KSRG Iwonicz, medycy SPPR Krosno oraz policjanci.

Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną zdarzenia drogowego na ul. Podkarpackiej w Krośnie. W wyniku zderzenia dwóch aut, jedna osoba trafiła do szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi.

Interwencją policji, medyków i strażaków zakończyło się zderzenie dwóch samochodów na ul. Podwale w Krośnie. Sprawca zdarzenia, 34-latek został ukarany mandatem. 

Kierujący Oplem został ranny. Do zdarzenia doszło w Krośnie na ul. Podkarpackiej (DK28) po godzinie 9. rano, we wtorek. Sprawcą zdarzenia okazał się kierowca volkswagena, który odjechał z miejsca wypadku.

Strona 1 z 213
 

Partnerzy portalu: