Wypadki, kolizje

Nieszczęśliwe zdarzenie drogowe w Zręcinie na ulicy Bieszczadzkiej. Do zdarzenia doszło około godiny 19:15 w poniedziałek, 6 lipca.

Trzy samochody brały udział z zdarzeniu drogowym, do którego doszło w poniedziałek po godzinie 17:00 na drodze krajowej nr 28 w Rymanowie, niedaleko BP. Musiały interweniować służby ratunkowe.

W niedzielę (05.07), tuż około godziny 8:00 doszło do awaryjnego lądowania samolotu przy ulicy Zręcińskiej w Krośnie, niedaleko lotniska. Samolotem leciał tylko pilot.

Zderzenie samochodu z motocyklem na krośnieńskim skrzyżowaniu ul. Bieszczadzkiej, Dmochowskiego i Żniwnej. Były utrudnienia w ruchu.

4 lipca około godziny 16:00 służby zadysponowane zostały do zdarzenia drogowego w miejscowości Posada Jaśliska, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 897. 

W sobotni ranek, około godziny 9:30 na drodze powiatowej w Wietrznie (gm. Dukla), na serpentynach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu pracowały służby ratunkowe.

Do niebezpiecznie wyglądającej kolizji doszło na ulicy Podkarpackiej (DK28) w piątek w godzinach przedpołudniowych. 

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj rano na budowie przy ul. Bałtyckiej. Dwóch mężczyzn, pracujących przy rozbiórce rusztowania, z nieustalonych przyczyn spadło z wysokości 11 piętra. Obaj zginęli. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracuje policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza.

Strona 1 z 238
 

Partnerzy portalu: