Teatr Ognia - zaproszenie na warsztaty z teatralnych technik ogniowych

poniedziałek, 06 lipiec 2020 13:13
fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl

Stowarzyszenie Teatr s.tr.a.c.h. zaprasza młodzież powyżej 14 roku życia na warsztaty „Teatr Ognia – spektakl i warsztaty z teatralnych technik ogniowych”.

R E K L A M A

Ogniowe warsztaty (fire show) to przedsięwzięcie skupiające młodych, odważnych i kreatywnych mieszkańców Krosna, którzy nie boją się wyzwań. Organizowane warsztaty są idealną alternatywą na wolny czas dla krośnieńskiej młodzieży - przybliżą technikę kręcenia ognistymi poi, płonącymi wachlarzami, iskrownikami wypełnionymi wełną metalową, pochodniami, plucia ogniem i innymi narzędziami sztuki kuglarskiej. Nauczą różnorodnych sposobów bezpiecznej zabawy z ogniem, oraz wykorzystania możliwości plastycznych własnego ciała. Pomogą zdobyć nowe umiejętności, które przydadzą się w przyszłości; rozwiną nowe pasje, bądź odkryją talenty u uczestników. Kurs ogniowy jest wydarzeniem unikatowym w naszym rejonie.

Warsztaty odbędą się terminach:
4, 11, 18, 25 lipca
1, 8, 22, 29 sierpnia
12 września (pokaz spektaklu ogniowego na krośnieńskim rynku)
Godz.: 10:00 - 16:00 (w czasie trwania warsztatów przewidziana jest przerwa na obiad).
Miejsce warsztatów: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

W ramach warsztatów fire show powstanie spektakl ogniowy, który zostanie zaprezentowany podczas XIII Nocnych Teatraliów Strachy.
Osoby, które chcą wziąć udział w warsztatach oraz stworzyć wspólnie spektakularne widowisko ogniowe, zachęcamy do wysłania e-maila, bądź sms-a zgłoszeniowego. W treści proszone są o wpisanie imienia, nazwiska, wieku i numeru telefonu.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: 790 603 787

Liczba miejsc ograniczona.

Wydarzenie na Facebook'u - kliknij tutaj.

red.