Uwaga kierowcy! Krosno - zamknięty odcinek Polnej. Utrudnienia w gminie Chorkówka

środa, 08 lipiec 2020 12:35

Publikujemy informacje o planowanych utrudnieniach na terenie Krosna i powiatu krośnieńskiego w najbliższym czasie. 

R E K L A M A

Zamknięty odcinek ulicy Polnej w Krośnie

Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie Sp. z o.o. informuje, że od 8 lipca 2020 r. zamknięty dla ruchu będzie odcinek ul. Polnej. Zamknięcie odcinka jest spowodowane rozpoczęciem II etapu rozbudowy ul. Polnej. Ruch samochodowy będzie się odbywał wyznaczonym objazdem przez Miejsce Piastowe po drodze krajowej nr 19 i 28. Wstępne oszacowano, że wyłączenie z ruchu tego odcinka potrwa do jesieni przyszłego roku, z przerwą w okresie zimowym. 

Utrudnienia w Gminie Chorkówka

Powiat Krośnieński realizuje inwestycję pn. „Przebudowa drogi powiatowej 1953R Chorkówka – Żeglce”, polegającą na budowie chodnika. W związku z powyższym w okresie prowadzenia robót związanych z budową kanalizacji deszczowej i chodnika oraz koniecznością sprawnego manewrowania sprzętem drogowym, wprowadzone zostaną czasowe ograniczenia ruchu.

Na czas prowadzenia robót obowiązywał będzie ruch wahadłowy. Informuje się, że dla ruchu tranzytowego, wprowadzony został tymczasowy objazd przez miejscowość Zręcin, zgodnie z umieszczonym oznakowaniem.

Mieszkańcy posesji zlokalizowanych przy drodze, pojazdy uprzywilejowane i pojazdy dojeżdżające na budowę będą miały umożliwiony dojazd. W rejonie prac ruch kierowany będzie przez osoby uprawnione.

Termin ograniczeń jest trudny do określenia, ze względu na charakter prac, parametry techniczne drogi i warunki atmosferyczne.

objazd01

red.