XXVII Koncert Noworoczny PRO MUSICA

fot. Piotr Gajda fot. Piotr Gajda

11 stycznia 2020r. w Sali Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbył się XXVII Koncert Noworoczny, podczas którego publiczność miała sposobność przenieść się w magiczny świat kina i musicalu.

W koncercie wystąpili: orkiestra „Pro Musica”, soliści, zespoły wokalne, chór młodszy i starszy oraz zespoły baletowe Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia Pro Musica. W repertuarze znalazły się utwory polskie i zagraniczne. Nie zabrakło również układów tanecznych.

Wzorem poprzedniego koncertu z okazji 30-lecia szkoły (wydarzenie to miało miejsce w czerwcu 2019r.) w koncercie zaprezentowali się również absolwenci. Tym razem była to Estera Turek i Jagoda Tomkiewicz. Chyba każdy z nas lubi oderwać się od często szarej codzienności i przenieść się w inny świat aby wraz z dobrym filmem pośmiać się, zamyślić a nawet popłakać. Koncert jak niesamowity film przyniósł wszystkim wiele radości i wzruszeń. Kolejny koncert odbędzie się już w maju. 

Reżyseria koncertu: Anna Műnzberger, przygotowanie solistów: Monika Fabisz, Aleksandra Blicharczyk, przygotowanie orkiestry i aranżacje: Wojciech Gąbka, układy taneczne: Lucyna Durał, przygotowanie zespołów i chóru: Aleksandra Fiołek-Matuszewska, Aleksandra Blicharczyk, przygotowanie młodszego chóru: Dorota Műnzberger-Gąbka, Małgorzata Pelczar, stroje: Dorota Wójcik, konferansjerka: Urszula Mozgała, Jagoda Tomkiewicz, Michał Kubit, gościnnie wystąpiła Estera Turek – śpiew
Sponsorami koncertu byli: Gmina Miasta Krosna, Firma Splast i Mpgk Krosno

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu

red. 

 

Partnerzy portalu: