Wydrukuj tę stronę

Revline Racing Team przed 31. Rajdem Podkarpackim

poniedziałek, 25 listopad 2019 16:07
fot. Agnieszka Wołkowicz - UMA Małopolska fot. Agnieszka Wołkowicz - UMA Małopolska

31. Rajd Podkarpacki zamknie rajdowy sezon 2019 w Okręgu Rzeszowskim Super KJS i KJS oraz w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Podkarpacia. Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia br. Trasa zawodów liczyć będzie 18,95 km i podzielona będzie na osiem odcinków specjalnych, rozgrywanych na terenie miasta Krosna oraz w gminie Wojaszówka. Na starcie Rajdu Podkarpackiego nie zabraknie reprezentantów Revline Racing Team w składzie Marcin Wilusz – Wojciech Witkowski, którzy wystartują dobrze sobie znaną Hondą Civic Type-R.

R E K L A M A

Marcin Wilusz: Po sezonie w wyścigach górskich przed nami dwa rajdowe weekendy. Pierwszy z nich spędzimy w moim rodzinnym Krośnie i okolicach, gdzie Automobilklub Małopolski organizuje koleją edycję Rajdu Podkarpackiego. Wspólnie z Wojtkiem Witkowskim jesteśmy do niego zgłoszeni w klasie GOŚĆ Super KJS i planujemy poświęcić te niecałe 20 km odcinków specjalnych na przestawienie się w tryb rajdowy i solidny trening przed stołecznym Rajdem Barbórka, do którego również wysłaliśmy zgłoszenie. Musimy jednak pamiętać, że występujemy na swoim terenie przed własną publicznością i będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony.

Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, Witospol, TARGUM, M-Ubezpieczenia, JAVA – naturalna woda alkaliczna, a także MR CAR – studio kosmetyki samochodowej. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Motorsport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.

red. | fot. Agnieszka Wołkowicz - UMA Małopolska