Games Room z okazji Dnia Czarnego Kota!

Już w najbliższą niedzielę, 17 listopada w PWSZ w Krośnie odbędzie się kolejna edycja Games Room, tym razem z okazji Dnia Czarnego Kota.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do 19:00. Games Room będzie połączony ze zbiórką na rzecz Kociarni Krosno OTOZ Animals prowadzonej przez OTOZ Animals Krosno!

Akcja odbędzie się w murach PWSZ w Krośnie na ul. Kazimierza Wielkiego 4 (budynek auli). Jakie są warunki uczestnictwa? Wystarczy, że przyniesiesz karmę lub akcesoria dla bezpańskich kotów! Na Games Roomie dostępne będzie aż ponad 60 różnych tytułów, dlatego nie możesz przegapić tego wydarzenia! 

Oprócz gier przygotowany będzie mobilny punkt do głosowania na #budżetobywatelski. Dzięki wsparciu Centrum Integracji Społecznej w Krośnie CIS Krosno będą dostępne 4 stanowiska komputerowe... Nie wiecie jak oddać głos? Bez obaw! Wszelkie problemy rozwieją #konkursowidoradzcy. Chętnie opowiedzą Wam również nieco więcej o samych projektach, odpowiedzą na nurtujące pytania czy objaśnią czym jest właściwie Budżet Obywatelski.

Jeśli chciałbyś/abyś zagrać w nieznaną Ci planszówkę, a walka z instrukcją jest zbyt zniechęcająca, podczas wydarzenia z pewnością znajdzie się Mistrz Gry, który rzetelnie wytłumaczy zasady i rozwieje wszelkie wątpliwości! 

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

red.

 

Partnerzy portalu: