Stand-up Comedy Show Krosno - Grzegorz Dolniak z programem "Termin przydatności"

5 listopada o godzinie 20:00 w Klubie K15 ze swoim programem "Termin przydatności" wystąpi Grzegorz Dolniak, znany komik, od 2016 roku zajmujący się stand-up'em.

"Termin przydatności" to najnowszy program stand-up Grzegorz Dolniak, w którym z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym, który zdał sobie sprawę, że proces starzenia nie zaczyna się w wieku lat 50, 60 czy 70, a już po 30-tce. Termin przydatności to godzina pełna humoru obserwacyjnego okraszonego brawurowymi kreacjami aktorskimi, odrobiną improwizacji i tematami bliskimi każdemu z nas.

*wydarzenie dla widzów dorosłych
*osoby przeszkadzające w występie zostaną wyproszone bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilet

Grzegorz Dolniak – komik, konferansjer, prezenter telewizyjny, producent wydarzeń artystycznych. Od kilkunastu lat związany ze sceną i estradą. Swoje pierwsze kroki stawiał w kabarecie Szarpanina zdobywając najwyższe laury na wszystkich znaczących festiwalach w kraju. Od 2013 roku poświęcił się karierze solowej – najpierw jako dziennikarz i prezenter telewizyjny, a od 2016 roku z powodzeniem zajmując się stand-upem.

Na swoim koncie posiada trzy programy komediowe: Klamka zapadła, Flashback (przy którego realizacji poza ambicjami scenicznymi spełnił również te związane z produkcją i reżyserią estradową) i najnowszy, z którym aktualnie można zobaczyć go na żywo na scenach w całej Polsce – Termin przydatności. Jego stand-up to mieszanka scenicznej charyzmy popartej wieloletnim doświadczeniem, niespożyta energia przekładająca się na charakterystyczną ekspresję i cała masa humoru obserwacyjnego wbijającego szpilę w absurdy otaczającego nas świata.

Jest również pomysłodawcą i organizatorem Festiwalu Komedii SZPAK – jednego z największych tego typu wydarzeń w Polsce i największego święta komedii w regionie Pomorza-Zachodniego. Od 2007 roku SZPAK stał się jedną z flagowych imprez jego rodzinnego Szczecina, rokrocznie odwiedzaną przez dziesiątki artystów i setki widzów.

Od 2013 roku Grzegorz jest również stałym współpracownikiem TVP2 i TVP Rozrywka, gdzie przez kilka lat prowadził programy autorskie, realizował materiały reporterskie, brał udział w dużych wydarzeniach estradowych. Przez kilka lat widywany regularnie w programie Pytanie na śniadanie gdzie odpowiedzialny był za felietony satyryczne, łączenia na żywo z terenu i ze studia, miał również okazję prowadzić całe wydania programu. Realizował również materiały dziennikarskie i brał udział w eventach telewizji PULS, Polsat, TVN.

(inf. - grzegorzdolniak.pl) 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
CENA BILETU:
w przedsprzedaży 30 zł / w dniu występu 40 zł do nabycia tutaj (klik) lub w lokalu Klub K15
Kto? Grzegorz Dolniak
Kiedy? 5.11.2019, godz. 20:00
Gdzie? Klub K15, ul. Krakowska 15, 38-400 Krosno
Wydarzenie na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/2144494728988437/

red. 

 

Partnerzy portalu: