Krosno bohaterem odcinka serialu Undiscovered na kanale Poland In

fot. Poland In fot. Poland In

Amerykański dziennikarz Ryan Socash odwiedził Krosno i podziwiał najważniejsze miejsca naszego miasta. Relację z jego wizyty można zobaczyć w nowym odcinku „Undiscovered” na kanale Poland In.

Ryan Socash to amerykański dziennikarzy i youtuber, który przemierza całą Polskę i odwiedza jej najciekawsze zakątki. Swoje podróże relacjonuje w serii „Undiscovered” na kanale Poland In. Jest to anglojęzyczny program realizowany przy współpracy z Telewizją Polską.

W ramach swoich podróży Ryan odwiedził także Krosno. Podczas pobytu zwiedził najważniejsze miejsca naszego miasta i okolicy, m. in. Rynek, Centrum Dziedzictwa Szkła czy Zamek Kamieniec. Dodatkowo, podróżnik miał okazje obserwować codzienne życie współczesnych Krośnian. Amerykanin dostrzegł, że pomimo tego, że Krosno jest niewielkim miastem ma wiele do zaoferowania turystom, którzy je odwiedzają.

- Krosno jest jednym z najpiękniejszych miast starej Galicji. Słynie z architektury i sztuki tworzonej latami przez europejskich mistrzów za wielki majątek. Przez wieki było to miejsce narodzin różnych gałęzi przemysłu, a także wielu światowych wynalazców czy pionierów technologii – opowiada w programie Ryan Socash.

Odcinek programu o Krośnie jest dostępny w Internecie na YouTube lub na platformie VOD. Zachęcamy do obejrzenia.

red. Sławomir Farbaniec

 

Partnerzy portalu: