Kursy języka niemieckiego w Krośnie

fot. pixabay fot. pixabay

Język odzwierciedla kulturę, poglądy, poczucie humoru, zachowania społeczne i wiele więcej informacji. Ucząc się języka obcego nie wystarczy pojąć słówek i gramatyki, trzeba jeszcze poznać kulturę kraju, z którego ten język pochodzi. Dzięki temu w pełni będziemy mogli cieszyć się ze znajomości języka obcego. Na naszych lekcjach nie tylko nauczysz się mówić po niemiecku, ale też nauczymy Cię myśleć w tym języku.

Kursy gwarantują pozyskanie kompetencji komunikacyjnych niezbędnych do komunikacji w języku niemieckim w życiu codziennym oraz zawodowym.
Kursy prowadzone będą przez lektorów języka niemieckiego zatrudnionych w naszej szkole. Każdy z uczestników kursu otrzyma materiały niezbędne do nauki.

Nauka języka niemieckiego od podstaw skierowana jest do trzech grup docelowych:
- mieszkańcy województwa podkarpackiego powyżej 18 roku życia, a także emeryci i renciści (niezależnie od poziomu wykształcenia czy aktywności zawodowej).
- uczniowie szkół średnich.
- uczniowie szkół podstawowych od 10 do 14 roku życia.

W naszej szkole – Centrum Językowe „COSMOPOLITAN”- prowadzimy rekrutację na kursy języka niemieckiego od podstaw dla:

GRUPA 1 – Osoby powyżej 18 roku życia, emeryci, renciści:
kurs j. niemieckiego od października br. w wymiarze 60 godzin lekcyjnych. Kurs będzie się odbywał 2 x w tygodniu w poniedziałki i środy w godź 17:00 do 18:30 (2 x 2 godź. lekcyjne).
Całkowity koszt kursu 350 PLN

GRUPA 2 – Uczniowie szkół średnich:
kółko j. niemieckiego od podstaw, w wymiarze 30 godzin lekcyjnych. Zajęcia będą odbywać się w każdą środę, w godzinach od 15:30 do 17:00.
Całkowity koszt kursu wynosi 170 zł.

GRUPA 3 – Uczniowie szkół podstawowych od 10 do 14 roku życia.
kółko j. niemieckiego od podstaw, w wymiarze 30 godzin lekcyjnych. Zajęcia będą odbywać się w każdy poniedziałek, w godzinach od 15:30 do 17:00. Całkowity koszt kursu wynosi 170 zł.

Rekrutacja w godzinach od 8:00 do 16:00 w biurze CJ „COSMOPOLITAN” Krosno, ul. Mickiewicza 31.

Informacje pod numerem: 880 025 109

http://cjcosmopolitan.pl/zapraszamy-na-kursy-jezyka-niemieckiego/

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Centrum Językowe Cosmopolitan – szkoła języków obcych jest placówką oświatową działającą od marca 2017 roku, zarejestrowaną w ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 60/2017

Posiadamy również ceryfikat TGLS

certyfikat tgls

Artykuł sponsorowany

 

Partnerzy portalu: