.

Pijana 29-latka kierowała volkswagenem. Miała ponad 3,5 promila

fot. KMP Krosno fot. KMP Krosno

We wtorek (14.05) krośnieńscy policjanci wyeliminowali z ruchu pijaną kierującą. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 3,5 promila alkoholu w jej organizmie. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości kobiecie grozi kara 2 lat więzienia.

We wtorek po godz. 12, policjanci otrzymali informację o kierującej volkswagenem, która może być nietrzeźwa. Kobieta podróżowała drogą krajową nr 19, w kierunku Miejsca Piastowego. Opisany w zgłoszeniu pojazd policjanci zauważyli na ul. Krośnieńskiej w Miejscu Piastowym i zatrzymali go do kontroli.

Okazało się, że za kierownicą siedziała 29-letnia mieszkanka gminy Dukla. Kierująca znajdowała się pod widocznym wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 3,5 promila alkoholu w jej organizmie. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kobiety. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grożą jej nawet 2 lata więzienia.

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner