.

Ogólnopolski Rajd Rowerowy Przez Miejscowości Gminy Jedlicze „Tylko trzeźwy rowerzysta jest cool”

fot. Paulina Mikosz fot. Paulina Mikosz

Miłe chwile w gronie znajomych na świeżym powietrzu, wspólne poznawanie ciekawych zakątków Gminy Jedlicze i jej walorów turystyczno-kulturowych, wspaniałe widoki, promocja zdrowego, pozbawionego nałogów stylu życia, propagowanie zasad bezpiecznego poruszania się po drodze, integracja mieszkańców – to wszystko i wiele więcej atrakcji oraz niespodzianek czeka na uczestników rajdu.

PATRONAT KROSNO112

Miłośnicy dwóch kółek wyruszą spod hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu i pokonają dystans ok. 32 km, przejeżdżając przez miejscowości Gminy Jedlicze. Po drodze czekać będą na nich niezapomniane wrażenia i piękne krajobrazy. Trasa wiedzie m. in. Dworku Marii Konopnickiej w Żarnowcu. (Ostatnie 3 km dołączają najmłodsi) Meta rajdu znajduje się przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaszczwi, przy którym wspólnie będziemy biesiadować po zakończonym rajdzie. Będzie występ zespołu muzycznego jak i rozlosowanie nagród niespodzianek. Dla pierwszych 100 zarejestrowanych uczestników pamiątkowe medale.

Zapraszamy serdecznie wszystkich do udziału w imprezie. Przeżyjmy razem niezapomnianą, letnią przygodę!

Szczegóły na plakacie:

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner