.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym: Uczniowie z Iwonicza najlepsi w powiecie

fot. KMP Krosno fot. KMP Krosno

W minionym tygodniu rozegrano powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Rywalizująca w nich młodzież wykazała się umiejętnością precyzyjnej jazdy samochodem, znajomością przepisów prawa oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. W wojewódzkim finale turnieju znaleźli się uczniowie z Iwonicza oraz przedstawiciele krośnieńskiego „Mechanika”.

W piątek w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krośnie odbył się powiatowy etap konkursu wiedzy o ruchu drogowym. W eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym wzięła udział grupa uczniów z Zespołu Szkół w Iwoniczu oraz dwie drużyny z krośnieńskiego „Mechanika”. Zawody współorganizowała krośnieńska Policja, Automobilklub Małopolski oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie. Uczestnicy sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności rozwiązując testy oraz wykonując zadania praktyczne.

Najlepsi okazali się uczniowie Zespołu Szkół w Iwoniczu. Do finału wojewódzkiego zakwalifikowała się również grupa uczniów z krośnieńskiego „Mechanika”. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i okolicznościowe upominki. Nagrody wręczyli przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie, kierownictwo Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie oraz policjanci. Krośnieńską jednostkę reprezentowali asp. sztab. Bogdan Ostrowski, st. asp. Paweł Buczyński i mł. asp. Tomasz Czelny.

red. fot. KMP Krosno

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner