.

KROSNO: Praca dla absolwenta - "Wystartuj z nami"

16 kwietnia 2019r. w godzinach od 10:00-14:00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 odbędzie się event pod nazwą "Praca dla absolwenta - Wystartuj z nami"

Impreza WYSTARTUJ Z NAMI jest imprezą, która polega na tym, że w określonym dniu i określonym miejscu poszukujący pracę (np. absolwenci szkół średnich miasta Krosna, studenci PWSZ) mogą spotkać się z ofertami konkretnej pracy, która jest oferowana przez konkretne firmy. Do tej pory projekt ten był przez dwa lata realizowany w Rzeszowie, a od tego roku rozpoczyna się jego edycja w Krośnie. Jednym z głównych Organizatorów imprezy jest Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 „Mechanik" w Krośnie. Sama idea wydarzenia łączy w sobie nie tylko aktywną współpracę instytucji i pracodawców, ale również wspiera efektywne działania na rzecz walki z bezrobociem. 

Ważnym aspektem wydarzenia, jest fakt, że uczniowie, studenci (przyszli absolwenci lub absolwenci) mogą wziąć udział w prawdziwych rozmowach rekrutacyjnych prowadzonych przez pracowników firm, które wyraziły chęć udziału w imprezie.
Są to:
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
NAFTOREMONT - NAFTOBUDOWA Sp. z o.o.
KROSGLASS S.A.
NGS OIL & GAS S.A.
BWI POLAND TECHNOLOGIES Sp. z .o. o.
KROSNO GLASS S.A. EME AERO Sp. z o.o.
ERBUD OPERATION Sp. z o.o.
DEFENDOOR Sp. z o.o.
EBA Sp. Z O.O.
RYMATEX Sp. z o.o.
ERKO sp. z o.o. sp.k.
POL-PANEL Sp. z o.o.
PRATT & WHITNEY RZESZÓW S.A.
NCC Polska Sp. z o.o.

Dla uczniów np. klas III i IV Technikum jest to doskonały moment na sprawdzenie swoich umiejętności interpersonalnych oraz zweryfikowanie możliwości rynku pracy. Event to nie tylko miejsce gdzie młodzież ubiega się o pracę, ale istnieje również możliwość zaaranżowania sobie płatnego stażu na okres wakacyjny.

AGENDA IMPREZY:
Od dna 2 kwietnia 2019 r. - możliwość rezerwacji rozmów kwalifikacyjnych przez portal: www.wystartujznami.nakiedy.pl
- 16 kwietnia 2019 r. - bezpośredni udział w imprezie. Rozmowy rekrutacyjne odbywać się będą od godz. 10:00 do 14:00 w siedzibie ZSP nr 3 Mechanik" w Krośnie przy ul. Tysiąclecia 5. Wejście od strony budynku A w CKP.
 Bliższe informacje są zamieszczane na stronie internetowej: www.wystartujznami.nakiedy.pl oraz www.zsp3.krosno.pl 

red. 

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner