Tłumy na Dniu Otwartym w Szpetnarze

fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl

5 marca 2019r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krośnie zorganizowano Dzień Otwarty. Pokazy, prezentacje, wykłady i warsztaty były okazją do zapoznania się z ofertą szkoły oraz współpracujących z nią firm i partnerów.

Na Odwiedzających czekały atrakcje, m.in pokazy barberstwa, makijażu, pielęgnacji dłoni, pokaz baristyczny, produkcji czekolady oraz wypieku chleba. W szkole powstało Mobilne Centrum Kryminalistyczne WSPiA. 

Wielkim powodzeniem cieszyły się wszystkie stoiska kulinarne. ZSP nr 2 słynie z perfekcyjnie przygotowanych, oryginalnych dań, kuchni europejskiej i śródziemnomorskiej oraz współpracy z najlepszymi restauracjami i producentami żywności. Zarówno nauczyciele jak i uczniowie szkolą się na zagranicznych stażach i swoje nowo nabyte umiejętności prezentowali na kilku stanowiskach.

Na kilkunastu stoiskach prezentowały się firmy partnerskie ZSP 2, m.in. Hotel Nafta Krosno, Beauty Room Moniki Górskiej, Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Małgorzaty Reich, Pierkarnia Kiełtyka, Piekarnia Kopacz i wiele innych firm i instytucji.

W szkolnych pracowniach prowadzono eksperymenty przyrodnicze, wykłady m.in. o kryminalistyce, pokazy barmańskie, kosmetyczne, metamorfoz fryzur i wiele innych atrakcji.

Honorowy patronat nad imprezą sprawował Prezydent Krosna Piotr Przytocki, a Krosno112.pl objęło imprezę patronatem medialnym.

Więcej zdjęć w galerii poniżej

red. fot. Radosław Sowiński

Galeria

 

Partnerzy portalu: