.

Rekordowa frekwencja na Gali Sportu Samochodowego 2019

fot. Jakub Jezierski fot. Jakub Jezierski

W dniu 1.02.019 w Hotelu Nafta Krosno odbyła się uroczysta Gala Sportu Samochodowego, zorganizowana przez Automobilklub Małopolski Krosno. Podsumowano na niej dotychczasowe osiągnięcia klubu, a także nagrodzono zasłużonych sportowców, działaczy, sponsorów oraz partnerów.

Tegoroczna gala cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wzięło w niej udział niemal 190 osób, w tym władze Miasta Krosna oraz Włodarze Gmin, z którymi współpracuje Automobilklub Małopolski w Krośnie przy organizacji imprez sportowych, a także Prezes Zarządu Okręgu PZM w Rzeszowie, Prezesi zaprzyjaźnionych Automobilklubów: Bieckiego, Rzeszowskiego, Stomil Dębica, Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego, grupa partnerów ze Słowacji, utytułowani sportowcy Automobilklubu Małopoplskiego Krosno, m.in. reprezentanci Polski na Hill Climb Masters we Włoszech (nieoficjalne Mistrzostwa Świata), oraz działacze, partnerzy, sponsorzy i kibice.

W części oficjalnej były prezes klubu Wiesław Dymiński wraz z aktualnym prezesem Robertem Szelcem, przestawili dorobek zawodników i podsumowali działania zrealizowane w sezonie 2018. Wręczono także specjalne wyróżnienia i nagrody dla sportowców i działaczy, a także podziękowania dla partnerów i sponsorów Automobilklubu Małopolskiego Krosno. Ponadto przedstawiony został bogaty program działań na rok 2019.

Po oficjalnej prezentacji wszyscy w wyśmienitych humorach i szampańskiej atmosferze bawili się podczas balu karnawałowego do białego rana.

Więcej informacji o gali, a także pełna fotorelacja z wydarzenia dostępna jest na: http://automalop.pl/.

red. fot. Jakub Jezierski

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner