.

Konkurs plastyczny pt. "Świat nietoperzy"

Organizatorzy serdecznie zapraszają uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod tytułem „Świat nietoperzy”. Konkurs realizowany jest w ramach XV Nocy Nietoperzy w Czarnorzekach oraz Międzynarodowej Konferencji pt. „Odpowiedzialność człowieka za przetrwanie nietoperzy”.

Celem konkursu jest uwrażliwienie na piękno przyrody oraz dostrzeganie jej niezwykłych detali na przykładzie nietoperzy. Ponadto celem konkursu jest rozwijanie wśród dzieci i młodzieży umiejętności obserwacji przyrody, jej dokumentowania, interpretacji oraz opisu, a także kształtowanie świadomości ekologicznej uczestników.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy autorskiej w dowolnej technice plastycznej (rysunek, malarstwo, wyklejanka, rzeźba itp.) o tematyce związanej z ochroną nietoperzy, ich siedlisk, oraz zimowych i letnich miejsc schronienia. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice i dowolnym formacie, nie mniejszym niż format A4.

W konkursie przewidziano trzy nagrody główne w każdej z dwóch kategorii - rysunek i malarstwo, oraz rzeźby i formy przestrzenne i siedem wyróżnień dla każdej z nich. Nagrody to między innymi lunety, lornetki, książki, zestawy malarskie oraz książki tematyczne. 

Karta zgłoszeniowa [KLIKNIJ]
Regulamin konkursu [KLIKNIJ]

Więcej informacji: http://www.noc-nietoperzy.pl/

red. 

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner