.

Rusza VIII edycja konkursu "Zasłużony dla wolontariatu"

fot. pixabay fot. pixabay

Nawiązując do idei bezinteresownego i dobrowolnego niesienia pomocy innym Prezydent Miasta Krosna po raz kolejny ma zaszczyt zaprosić mieszkańców, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne działające na rzecz mieszkańców Miasta Krosna oraz przedsiębiorstwa, które doświadczyły bezinteresownej pomocy osoby indywidualnej lub organizacji do wzięcia udziału w VIII edycji Konkursu „Zasłużony dla wolontariatu 2018”.

Konkurs „Zasłużony dla wolontariatu 2018” jest okazją do wyróżnienia i publicznego uhonorowania osób aktywnie działających na zasadzie pracy wolontarystycznej, podejmujących działania posiadające różne formy i oblicza, które w sposób szczególny bez względu na wiek, wykształcenie, stan zdrowia zasłużyły się w działalności wolontarystycznej na rzecz społeczeństwa miasta Krosna.

Celem konkursu jest promowanie idei wolontariatu wśród mieszkańców Krosna oraz wykazanie, że nie brakuje osób, które z dobrego serca bezinteresownie pomagają drugiej osobie.

Kategorie, w których będą przyznawane nagrody są następujące:
Kategoria I - Krośnieński Wolontariusz Roku – wolontariat indywidualny
Kategoria II - Krośnieński Wolontariusz Roku – wolontariat grupowy
Kategoria III - Krośnieńska Organizacja/Instytucja Przyjazna Wolontariuszom

 W każdej kategorii laureatom zostaną przyznane nagrody, wyróżnienia i dyplomy, które zostaną wręczone podczas Krośnieńskiego Dnia Wolontariatu. W celu zgłoszenia kandydatur należy wypełnić wniosek zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie internetowej CWOP, w Biurze Obsługi Obywatela Urzędu Miasta Krosna przy ul. Lwowskiej 28a lub w siedzibie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Krośnie przy ul. Grodzkiej 10.

Wnioski należy składać do 8 października 2018 r. w:
Biurze Obsługi Obywatela Urzędu Miasta Krosna przy ul. Lwowskiej 28a,
Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Krośnie przy ul. Grodzkiej 10,
lub przesłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zachęcamy do udziału w konkursie.

red.

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner