Pięć wyjątkowych licytacji dla Olusia

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Nocna Jazda Ratowników dla Olusia za nami, podczas jednego wieczoru zebraliśmy do puszek niemal 27 tysięcy złotych. Podczas A[u]kcji Trzy Serca przeprowadzonej przez studentów – członków Studenckiego Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej „Brief” zebrano ponad 22 tysiące złotych. Na konto fundacji opiekującej się Olusiem nadal można wpłacać środki – to wszystko to jednak nadal kropla w morzu potrzeb.

Na operację i leczenie Aleksandra Kośka z Krościenka Wyżnego potrzeba około 1,5 miliona złotych. Olek ma teraz 9 miesięcy, operację może przejść najwcześniej w 18 miesiącu życia. Przypomnijmy, że nasz mały bohater zmaga się z wrodzonym brakiem kości piszczelowej oraz stawu skokowego. Jego choroba (Tibial hemimelia) zdarza się raz na milion urodzeń. Jeśli Oluś nie zostanie poddany operacji w Stanach Zjednoczonych pozostanie jedynie amputacja chorej nogi.

Wciąż zgłaszają się osoby i firmy, które chcą wesprzeć rodziców Olusia w zebraniu całej kwoty. Ruszamy więc z kilkoma licytacjami.


HEŁM STRAŻACKI HEROS-smart firmy ROSENBAUER – kolor pomarańczowy

Charakteryzuje się szczególnie niską masą, dobrą wentylacją i wysokim komfortem noszenia. Skorupa hełmu wykonana jest z GRP, hełm ma możliwość indywidualnego dopasowania. Skorupa hełmu (2/3) jest ukształtowana anatomicznie, gwarantując tym samym nieograniczoną swobodę ruchów, stałą słyszalność i odczuwanie temperatury.
Prawdziwa gratka dla strażaków.

Na licytację podarowało go stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce.

RESCUE BAG – torba na udo


To również gadżet od Strażaków Wspólnie przeciw Białaczce.

Wielofunkcyjna torba ratownicza wykonana z materiałów najwyższej jakości, wyprodukowana w Polsce, pozwala na szybkie i praktyczne utrzymywanie wszystkich narzędzi w porządku przy jednoczesnym bezpieczeństwie zarówno strażaka, jak i rzeczy, które nosi ze sobą.
Torba jest wyposażona w dwa gumowe pasy, które są spinane klamrami i zabezpieczone, a także wsuwkę do pasa. To gwarancja udanej akcji ratowniczej.

Przejazd DRIFT TAXI na prawym fotelu samochodu sportowego Bartka Ostałowskiego podczas wybranej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski.

Do akcji dołożył swoją cegiełkę także Bartosz Ostałowski – jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który swojego mocarnego Nissana prowadzi… stopą. Bartek jest sportowcem nietuzinkowym. W wypadku motocyklowym, w wieku 20 lat, stracił obie ręce, a mimo to na równych zasadach rywalizuje ze sprawnymi kierowcami w Driftingowych Mistrzostwach Polski, Driftingowych Mistrzostwach Europy oraz ligach europejskich. Jako jedyny Polak w historii, Bartek wystąpił w najpopularniejszym programie motoryzacyjnym „The Grand Tour” u boku Richarda Hammonda.

To jedna z niewielu okazji, aby usiąść w kultowym Nissanie Skyline’ie R34 i poczuć jego potężną moc. „Bandzior” Bartka Ostałowskiego rozwija 600 koni mechanicznych mocy i 800 Nm momentu obrotowego! Przekonasz się, jakie to uczucie wchodzić w zakręt bokiem przy prędkości ponad 130 km/h, gdy Bartek prowadzi tylko stopą. To doświadczenie, które zostanie w Twojej głowie na długo. Przekonasz się, że niemożliwe nie istnieje! Bartek będzie ze swoim "Bandziorem" w Krośnie na Lo-Stark SpeedLandzie, gdzie będzie możliwość odebrać swoją wygraną.

Bartosz Ostałowski na licytację podarował również:

Koszulkę Teamu Ostałowski Motosport z autografem Bartka Ostałowskiego


Dzięki niej będziesz mógł/mogła poczuć się jak część Zespołu Bartka. Koszulka będzie świetną pamiątką lub prezentem dla każdego miłośnika motoryzacji.

Historyczne kalendarze Krosno112.pl na rok 2016 i 2017

Kalendarze od dawna niedostępne w sprzedaży a ciągle mocno poszukiwane przez kolekcjonerów. To wyjątkowe wersje - zawierają autografy niektórych modeli z kalendarza.

Banery z akcji od OSP KSRG Krosno - Turaszówka

OSP KSRG Krosno - Turaszówka przekazało na licytację dwa banery "Olusiowe", które miało ze sobą podczas akcji. Licytację zaczynamy od 10 zł za baner nr 1 oraz 10 zł za baner nr 2.

32933241 1841999849171773 5680273885967155200 o

Wszystkie licytacje dostępne są w
wydarzeniu Nocna Jazda Ratowników dla Olusia na facebooku (KLIKNIJ)


Licytacje trwają do: 11.06.2018 do godziny 20:59:59. Wygrywa najwyższa kwota oferowana w komentarzu pod postem. Po wylicytowaniu czekamy 3 dni na przelew na konto fundacji.

Olusiowi można pomóc już dziś wpłacając pieniądze na konto Fundacji „Kawałek Nieba” - Bank BZ WBK 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374 tytułem: 1212 pomoc dla Aleksandra Kosiek.

red.

 

Partnerzy portalu: