.

Naukowy projekt ROTOR z PWSZ. Poszukiwani sponsorzy

fot. Rotor fot. Rotor

Studenckie Koło Naukowe ROTOR działające przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie poszukuje firm chętnych do współpracy. Publikujemy ich apel z propozycją wsparcia ich naukowej inicjatywy:

Jesteśmy studentami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie zaangażowanymi w budowę ekologicznego pojazdu „Piła” startującego od 2016 roku w międzynarodowych zawodach Shell Eco- marathon, które polegają na przejechaniu jak najdłuższego dystansu na jednym litrze paliwa. W 2017 roku przejechaliśmy 306 km na jednym litrze etanolu poprawiając nasz wcześniejszy wynik o ponad 200 %. Szukamy firm chętnych do współpracy z nami.

Możesz nam pomóc kupując nam części do „bolidu”, wykonując nam w swojej firmie podzespoły do „Piły” lub udzielając nam wsparcia finansowego.

Co zyskujesz:
- mecenat nad ciekawą, lokalną, naukową inicjatywą
- logo swojej firmy na naszej stronie internetowej: www.rotorkrosno.pl, banerze reklamowym rozwijanym na każdej imprezie promocyjnej w której bierzemy udział, koszulkach wszystkich członków zespołu, „bolidzie”, kaskach i kombinezonach kierowców „Piły”
- możliwość reklamy w lokalnych i ogólnopolskich mediach, lepsze postrzeganie firmy w lokalnym środowisku, dobrą opinię wśród przyszłych pracowników
- promocję swojej firmy na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/rotorkrosnopwsz/
- swą obecność na wszystkich naszych materiałach promocyjnych,
- podziękowania dla każdej z firm


Prosimy o kontakt mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 601 418 188.

 

red., rotor

 

Partnerzy portalu: