Licytuj dla Oliwki – akcja trwa jeszcze tylko czwartku

„Nocna Jazda Ratowników dla Oliwki” już w najbliższą sobotę 20 maja. Od ponad tygodnia trwają licytacje ciekawych przedmiotów i usług na rzecz Oliwki, które w ostatnich dniach nabierają tempa a sumy są coraz wyższe. Wylicytowane kwoty zasilą specjalne konto utworzone dla Oliwki Kozy.

Przedmioty na licytacje przekazały różne firmy i osoby prywatne. Każdy, kto zechce zalicytować a tym samym wesprzeć akcję znajdzie coś dla siebie. Obecnie trwa 27 różnych licytacji. Aby przejść na stronę licytacji KLIKNIJ. Wśród nich np. zdrowa paczka z przeróżnymi produktami od sklepu zielarsko-medycznego Eko-medica, rodzinna sesja fotograficzna od Marcina Bilskiego, kurs pierwszej pomocy od Maltańczyków czy buty z autografem od samego Sławka Peszki.

Można również wylicytować przejażdżkę Porshe, trening z trenerem personalnym w Eurogym, przegląd techniczny samochodu lub jazdy doszkalające samochodem w szkole nauki jazdy Impuls i wiele, wiele innych! Licytacje na rzecz Oliwki trwają do 18 maja 2017r., do godziny 21:00.

Wszystko to na rzecz Oliwki Koza z Jedlicza. Niespełna rocznej dziewczynki, której życie kręci się wokół inhalacji, rehabilitacji, drenażach i wizytach u lekarzy specjalistów. Oliwka ma mukowiscydozę, genetyczną nieuleczalną chorobę.

20 maja spotkamy się w Jedliczu na parkingu ORLEN Południe, gdzie odbędzie się wielka akcja charytatywna ratowników na rzecz dziewczynki (KLIKNIJ, aby przeczytać więcej). Zobaczycie wtedy jeden z największych zlotów samochodów ratowniczych w Polsce, pokazy ratownictwa wysokościowego, koncerty, będzie też strażacka grochówka i loty balonem Cellfast Ballon Team. Tego dnia stowarzyszenie Troska o Twoją Przyszłość przeprowadzi zbiórkę publiczną do puszek. Cała uzbierana kwota zostanie przekazana na leczenie i rehabilitację Oliwki, przede wszystkim na zakup kamizelki oscylacyjnej, która pomoże w trudnej codzienności. Liczymy na Was!

KLIKNIJ, by przejść na stronę licytacji

Tak było na poprzednich akcjach: "Ratownicy dla strażaka" i "Strażacka Jazda Nocą dla chorej Hani"

red.

 

 

 

Partnerzy portalu: