Pozostałe informacje

Publikujemy informacje o planowanych utrudnieniach na terenie Krosna i powiatu krośnieńskiego w najbliższym czasie. 

Stowarzyszenie Teatr s.tr.a.c.h. zaprasza młodzież powyżej 14 roku życia na warsztaty „Teatr Ognia – spektakl i warsztaty z teatralnych technik ogniowych”.

Krośnieńska Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR przy ul. Bursaki gości 24-osobową reprezentację Polski Juniorów Młodszych w piłce siatkowej. Młodzi siatkarze przygotowują się w Krośnie do najważniejszego tegorocznego turnieju.

Po niespodziewanej przerwie, spowodowanej pandemią do walki o ułamki sekund wracają zawodnicy ścigający się w różnych odmianach sportów motorowych. W oczekiwaniu na sierpniową inaugurację sezonu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski na treningowy start w Super Sprincie Aero Master zdecydowali się reprezentanci Revline Racing Team - Marcin Wilusz i Wojciech Witkowski. Zawody rozegrane zostaną 12 lipca na terenie krośnieńskiego lotniska i składać się będą z czterech przejazdów dwukilometrowego odcinka specjalnego.

Giełda Samochodowa miała ruszyć w ubiegłym tygodniu. Fatalna pogoda pokrzyżowała plany organizatorowi. Jednak nie odstraszyło to sprzedających i kupujących, którzy przyjechali na plac przy ul. Malinowa Góra.

W piątek 26 czerwca na ulicy Naftowej doszło do potrącenia dziecka, które wbiegło pod samochód (kliknij). Na szczęście dziewczynce nic poważnego się nie stało. Na miejscu wywiązała się dyskusja mieszkańców na temat brakującego oznakowania poziomego przejścia dla pieszych, kilkanaście metrów od zdarzenia. 

Policjanci z krośnieńskiej drogówki podjęli interwencję wobec kierującego volkswagenem, który przekroczył dozwoloną prędkość. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna był pijany. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat więzienia.

Rada Powiatu Krośnieńskiego przyjęła program wpierania edukacji uzdolnionych uczniów. Ma stworzyć warunki do rozwoju talentów, uzdolnień i pasji.

Strona 1 z 283
 

Partnerzy portalu: