Pozostałe informacje

Średnia wysokość emerytury wypłacanej przez Oddział ZUS w Jaśle w grudniu 2019 wynosiła 2000,86 zł. Kwota średniej emerytury wypłaconej w grudniu w Oddziale w Rzeszowie to około 2275 zł. ZUS podał również najwyższą i najniższą wartość emerytur w swoich dwóch podkarpackich oddziałach.

4 grudnia 2019 roku odbyły się obrady Jury 10. Ogólnopolskiego Biennale Fotografii "Krosno. Miasto i ludzie – Z INNEJ PERSPEKTYWY"

XXVII Koncert Noworoczny PRO MUSICA

piątek, 17 styczeń 2020 12:52

11 stycznia 2020r. w Sali Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbył się XXVII Koncert Noworoczny, podczas którego publiczność miała sposobność przenieść się w magiczny świat kina i musicalu.

Jak co roku podczas ferii zimowych, w wielu miejscach w Krośnie organizowane są zajęcia dla dzieci i młodzieży. Sprawdźcie, jakie atrakcje przygotowane są w tym roku! Ferie rozpoczynają się 13 stycznia i potrwają do 24 stycznia.

W dniu 11 grudnia 2019 r. Prezydent Miasta Krosna zwrócił się z wnioskiem o wyrażenie opinii Rady Powiatu Krośnieńskiego w sprawie poszerzenia granic administracyjnych Gminy Miasto Krosno poprzez włączenie do terytorium Krosna części terenów położonych w gminach Krościenko Wyżne i Miejsce Piastowe.

Nowy most w Rogach już przejezdny!

środa, 15 styczeń 2020 15:26

W środę 15 stycznia w Rogach (gm. Miejsce Piastowe) otwarto most na drodze powiatowej łączącej Rogi z Iwoniczem. To znacznie szybciej niż zakładano.

Ponad 1100 osób wzięło udział w 21. Charytatywnym Balu Noworocznym zorganizowanym w sobotę (11.01) w Krośnie przez firmę Nowy Styl. Na uczestników tradycyjne czekała wspaniała zabawa, prezenty oraz wyjątkowi goście, którymi w tym roku byli znakomici sportowcy. Największą niespodzianką okazało się z kolei specjalne zadanie, które powierzył zebranym… Robert Lewandowski.

Po godzinie 3:00 w nocy krośnieński Sztab WOŚP zakończył przeliczanie pieniędzy zebranych do puszek w trakcie 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na konto fundacji WOŚP trafiło już ponad 188 000 zł, jednak to nie koniec zbiórki.  Trwają jeszcze aukcje na Allegro (kliknij). 

Strona 1 z 252
 

Partnerzy portalu: