Ponad 137 tysięcy złotych od KROSNO Glass SA. dla krośnieńskiego pogotowia

Ponad 137 tysięcy złotych od KROSNO Glass SA. dla krośnieńskiego pogotowia fot. Krosno Glass

Krośnieńska huta przyłączyła się do pomocy medykom. Przeznaczyła 30 procent ze sprzedaży produktów Samodzielnemu Publicznemu Pogotowiu Ratunkowemu w Krośnie.

Jak tłumaczą władze spółki od prawie stu lat tworzą dla klientów w Polsce i na całym świecie najpiękniejsze szkło oraz kultywują tradycje i promują polskie wartości dobrego rzemiosła. - Przez prawie wiek nasza firma była i jest świadkiem historii, burz zmieniających Polskę i Polaków - mówi Paweł Szymański, prezes Krosno Glass S.A. I dodaje, że dziś ponownie mierzymy się z niezapowiedzianym, światowym wyzwaniem — pandemią.

Na początku kwietnia w sklepie internetowym Krosno Glass S.A. Ruszyła akcja promocyjna, która ma na celu udzielenie pomocy finansowej i rzeczowej ratownikom medycznym. Ceny produktów zostały obniżone o 30 procent. Natomiast kolejne 30 procent zbierane było na pomoc SPPR w Krośnie.

 Akcja krośnieńskiej huty cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Do końca kwietnia zainteresowało się nią blisko 3,5 tysiąca osób. W związku z tym władze spółki przekazały krośnieńskiemu pogotowiu 137 tys. 100 zł.

- Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w akcji i wsparły służby medyczne, które są najbardziej narażone na zakażenie SARS-CoV-2 - mówi Paweł Szymański.

Spółka przedłużyła kampanię #razemdlamedyków. - Wspólnie z naszymi klientami zbieramy fundusze, które zasilą Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie - zapowiada Paweł Szymański. 

Władze Krosno Glass S.A. są przekonane, że wyjdziemy z zaistniałej sytuacji silniejsi i mądrzejsi o wiele życiowych doświadczeń. - Coraz silniej tęsknimy za otwartą przestrzenią, za kontaktem z przyrodą, zauważamy jak bardzo w codziennym życiu potrzebujemy relacji z innymi ludźmi – mówi Paweł Szymański. - Aby ten powrót był bezpieczny i nastąpił najszybciej jak to możliwe zwracamy się do wszystkich z prośbą o wsparcie i pomoc tym, którzy w razie potrzeby pomogą nam.

red.

 

Partnerzy portalu: