Skyactive Siłownia Fitness w Korczynie zaprasza również członków służb mundurowych

fot. Skyactive Siłownia Fitness fot. Skyactive Siłownia Fitness

Klub Skyactiv Siłownia Fitness w Korczynie przy ul. Słonecznej 20 powiększył się o nową salę MMA. Klub przygotował również bardzo atrakcyjną ofertę skierowaną do członków służb mundurowych. 

Po przebudowie do dyspozycji klientów jest ponad 800m2 powierzchni. W rozbudowanej części znalazła się strefa wolnych ciężarów i maszyn półwolnych. Natomiast w miejscu, gdzie wcześniej znajdowała się siłownia, od stycznia 2019 roku znajduje się rozbudowana strefa cardio. W 2019 roku powstała sala MMA. Siłownia znajduje się tylko 650 metrów od granicy z Krosnem, przy trasie drogi wojewódzkiej 991 (Krosno-Lutcza).

 

W klubie znajduje się najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń i maszyny do treningów renomowanych marek. Przy nowo wybudowanym budynku znajduje się także parking dla klientów. Podjęte inwestycje mają za zadanie zwiększyć komfort treningu.

Oferta klubu to zróżnicowane zajęcia. W tygodniowym grafiku znaleźć można m.in. crossfit, bosu ball, body pump i zajęcia „Zdrowy kręgosłup". Więcej informacji na stronie www (kliknij). 

Aktywność fizyczna jest bardzo istotna, zarówno w życiu młodych, jak i starszych osób. Warto pamiętać, że uprawianie sportu wpływa nie tylko na sylwetkę i wydolność organizmu, ale zapobiega także występowaniu wielu chorób. Dlatego też zaleca się, aby w każdym wieku podejmować aktywność fizyczną w miarę swoich możliwości.

Skyactive oferuje również karnet dla członków służb mundurowych (i służb pokrewnych).

Zobaczcie opis nowego sprzętu, który od stycznia jest na wyposażeniu siłowni:

1. Rear Kick (maszyna do tylnych wykopów) – jak sama nazwa wskazuje poprzez wykop tylni wzmacniamy pośladki. Maszyna polecana jest dla Pań.
2. Abduction/adduction (przywodziciel i odwodziciel uda) – dwufunkcyjna maszyna do ćwiczeń przywodzicieli i odwodzicieli uda.
3. Biceps/Triceps Extension (maszyna na mięsień dwugłowy i trzygłowy ramienia) – kolejna z dwufunkcyjnych maszyn. Doskonale izoluje biceps jak i po zmianie ustawienia gryfu świetnie sprawdza się podczas treningu tricepsa.
4. Low row (maszyna na mięsień najszerszy grzbietu) – biomechanika maszyny wykorzystuje naturalny ruch podczas ćwiczeń mięśni grzbietu.
5. Assisted Chin and Dip (maszyna na mięsień najszerszy grzbietu i triceps ze wspomaganiem) – jest to jedyna w naszej okolicy maszyna, na której nie tylko poprawimy technikę podciągania a również uzyskamy pomoc i asekuracje wykonując ćwiczenia podciągane, pompki na poręczach.
6. Abdominal/back extension (maszyna na mięśnie brzucha i pleców) – maszyna dwufunkcyjna do treningu mięśni brzucha oraz prostowników grzbietu.
7. Independent Lateral Raise (maszyna na mięśnie naramienne) – kolejny bestseller Sportsart. Urządzenie, które eliminuje błędy podczas treningu bocznych aktonów mięśni naramiennych. Maszyna jest wyposażona w keflarowy pas, który dodatkowo poprawia komfort ćwiczenia.
8. Shoulder press (maszyna na mięśnie barków) – maszyna służąca do treningu mięśni obręczy barkowej. Ćwicząc na tej maszynie doskonale wzmacniamy mięśnie barków imitując ćwiczenie (wypychanie na barki). Biomechanika maszyny wykorzystuje ruchy naturalne i pozwala na dobór różnych chwytów.
9. Incline Chest Press (maszyna na mięsnie klatki piersiowej) – wykorzystuje ruch naturalnie imitując ćwiczenia wypychanie w skosie dodatnim z różnymi wariantami chwytów.

Facebook: Skyactive Siłownia Fitness
WWW: skyactive.pl 

Zobaczcie galerię zdjęć Skyactive Siłownia Fitness.

Artykuł sponsorowany

Galeria

 

Partnerzy portalu: