CANAL+  Krosno
 
.

Marcin Wilusz Revline Racing Team z tytułem mistrzowskim w klasie A-2000

fot. Agnieszka Wołkowicz fot. Agnieszka Wołkowicz

Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski mają za sobą przedostatni w tym sezonie wyścigowy weekend. Powracający po trzech latach nieobecności do kalendarza wyścig Czarna Góra przyniósł rozstrzygnięcia nie tylko w klasyfikacji generalnej GSMP, ale i w niektórych klasach. Na dwie rundy przed końcem sezonu poznaliśmy nowego Mistrza Polski w klasie A-2000, a tytuł ten zapewnił sobie reprezentant zespołu Revline Racing Team – Marcin Wilusz w Hondzie Civic Type-R.

Marcin Wilusz: Plan na zawody w Siennej zakładał zdobycie jak największej ilości punktów, które miały nas przybliżyć do wymarzonego tytułu mistrzowskiego w A-2000. Mimo deszczowej aury, która sprawiła, że asfalt na dolnośląskiej trasie stał się miejscami śliski jak lód, założenia udało się w pełni zrealizować. Zwycięstwo w klasie w sobotę i drugie miejsce w niedzielę zapewniło nam tytuł Mistrza Polski niezależnie od wyników w dwóch ostatnich rundach GSMP w Korczynie! Ten sukces to efekt nie tylko mojej jazdy, ale w równym stopniu zasługa całego zespołu, który począwszy od Załuża, przez wszystkie pozostałe wyścigowe weekendy spisywał się na medal i pozwolił na naprawdę komfortową walkę o jak najlepsze czasy. Chylę czoła również przed moimi niezawodnymi sponsorami, bez wsparcia których nie mógłbym zrealizować programu startów w GSMP. Dziękuję też wspaniałym kibicom, którzy niezależnie od miejsca i pogody zawsze wspierali nas gorącym dopingiem.

Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, Witospol, TARGUM, M-Ubezpieczenia, JAVA – naturalna woda alkaliczna, a także MR CAR – studio kosmetyki samochodowej. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Motorsport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.

red. Łukasz Krasowski, fot. Agnieszka Wołkowicz

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner